Kadıköy temizlik şirketi olarak, Kadıköy’ün bütün semtlerine profesyonel eğitimli ekip ve malzemeli olarak haftanın 7 günü temizlik hizmeti sağlamaktayız. Firmamız, ev, ofis, dış cephe, cam temizliği, hastane, okul, banka şubeleri, üniversite, site, rezidans, iş yeri, inşaat temizliği, zemin yıkama, zemin cilalama, yerinde koltuk yıkama ve bunun yanında ilaçlama, mermer cilalama, gibi hizmetler vermektedir. Bizlere ulaşıp hızlı rezervasyon yapabilirsiniz; Fiyat konusunda merak ettiklerinizi, Kadıköy temizlik şirketleri fiyat listemizi kontrol edebilirsiniz. Detaylı olarak aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilir, ya da mesaj bırakabilirsiniz.

0543 849 71 16 (Mobil)

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kadıköy Temizlik Servisi

Kadıköy ilçemizde tecrübeli personelimiz bir çok işyerine periyodik temizlik hizmeti sunmaktayız. Temizlik konusunda fark yaratan bir firma olarak personelimize verdiğimiz sürekli eğitim ile Kadıköy Temizlik Şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalar arasındayız.

Evinize, ofisinize veya iş yerlerinize temizlik adına gelen personelimiz birçok güvenlik süzgecinden geçirilerek işe alınmıştır. Müşterilerimizin ilk önem verdikleri unsur, güven olmaktadır. Haklı olarak temizlikçi ararken dikkat etmelisiniz. Bu yüzden çalıştırdığımız personelleri özenle seçiyoruz ve hepsi güvenlik taramasından geçtikten sonra evlerinize ve iş yerlerinize görevlendiriyoruz. Ayrıca bu personeller, diğer işlerimizde düzenli olarak çalışmakta ve temizlik konusunda deneyimliler,

Kadıköy Temizlik bir çok kurumsal firmanın temizlik hizmetlerini yerine getirmektedir. Yıllık temizlik hizmeti almak firmaların yıl sonu bütçesine bakıldığında maliyet açısından büyük avantajlar elde ettiği görülmektdir. Büro, ofis, dükkan veya işyerinizi profesyonel bir ekiple en ince detayına kadar garantili temizleriz. Çalışma saatlerimizi tamamen size göre ayarlarız.

Kadıköy Cam Temizliği

Kadıköy cam temizlik şirketi olarak, deneyimli cam temizliği profesyonel personellerimiz ile işyeri, avm, plazların dış cephelerini ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Camları içeriden ve dışarıdan profesyonel cam temizlik personellerimizle temizliyoruz. Haftalık vya aylık abonelerimize hızlı ve makul fiyatlarla hizmet veriyoruz. Camlarda ekstra lekeler varsa onları bildirmeniz gerekmektedir. İnşaat kalıntısı ve benzeri lekeler için organik ve kimyasal ürünler gönderiyoruz, camlarınız daha geç kirleniyor. Cam temizliği için tüm ekipman ve cam temizlik kimyasalları tarafımızca gönderilmektedir. Dış cephe temizliğinde çalışan personellerimiz sertifikalı olup, mesleki yeterliliğe sahiptir. Temizlik sırasında tüm ekipmanlar ve iş güvenliği firmamızca sağlanmaktadır.

Temizlik hizmeti talebinizde ücretsiz olarak, ekibimiz iş yerinizi ziyaret eder ve fiyat teklifi sunuyoruz, Cam temizliğinde organik ürünler kullanıyoruz. Camlarınız çizilmez ve ilk günkü kadar temiz görünür. Personelimiz sertifikalıdır, iş güvenli tarafımızca sağlanır. Gerek görüldüğünde vinç de firmamızca temin edilir, Kullandığımız kimyasallar ile camlarınız uzun bir süre kir tutmaz, Düzenli hizmet almanız durumunda, firmanız ile sözleşme imzalanır ay sonu fatura tarafınıza ulaştırılır.

Kadıköy temizlik firmaları arasında, tercih edeceğiniz firmayı belirlerken geçmiş çalışmalarına ve referanslarımıza bakarak, fikir sahibi olabilirsiniz. Esen Temizlik temizlik firması olarak İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Tüm temizlik taleplerinizi eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Kadıköy’de Hizmet Verdiğimiz Semtler

 • Bostancı Temizlik Şirketleri
 • Caddebostan Temizlik Şirketleri
 • Caferağa Temizlik Şirketleri
 • Erenköy Temizlik Şirketleri
 • Fenerbahçe Temizlik Şirketleri
 • Feneryolu Temizlik Şirketleri
 • Fikirtepe Temizlik Şirketleri
 • Göztepe Temizlik Şirketleri
 • Koşuyolu Temizlik Şirketleri
 • Kozyatağı Temizlik Şirketleri
 • Yeni Sahra Temizlik Şirketleri
 • Suadiye Temizlik Şirketleri
 • Sahrayıcedit Temizlik Şirketleri