İstanbul Ofis temizliği ile iş yerinin metrekaresi önemli olmaksızın ister günlük, ister haftalık, isterseniz de aylık olarak temizlik hizmeti veririz. Ofis temizlik işlemleri eğitimli, güvenilir ve profesyonel ekibimiz tarafından yapılır. Ofis ve iş yerinizdeki tüm malzemeler rahat ve temiz bir ortam yaratmak için temizlenerek teslim edilir.

Günün büyük bir bölümünü içinde geçirdiğimiz ofisler, iş hayatının en canlı mekânlarıdır. İstanbul işhayatı insanı zamanlarının çoğunu ofiste geçirir. Bu sebeple ofislerin temizliği, düzeni, hijyeni çok önemlidir. Ofislerin hijyeni çalışanların sağlığını muhafaza ederek iş gücünün sürekliliğini ve verimliliğini sağlar. Firmamızdaki eğitimli ekip arkadaşlarımız ile eşyalarınız itinayla temizlenmektedir.

Ofisler, birçok farklı malzemenin iç içe bulunduğu mekânlardır. Bu alanda telefonlar, bilgisayarlar, masalar, sandalyeler, kâğıt evraklar ve buna benzer birçok farklı eşya ofis masaları üzerinde bulunur.

Ofis Temizliği Uygulama Örneği

 • Ofis genel temizliği
 • WC - banyo temizliği
 • Bilgisayarların temizliği
 • Süpürme ve çöp toplama
 • Cam ve dış cephe cam temizliği
 • Ofis dezenfekte çalışması

  Özellikle elektronik cihazların temizliğinde kullanılan temizlik ürünlerinin seçiminde ve kullanımında büyük bir hassasiyet gösterilmekte, hiçbir eşyanızın zarar görmemesi ve en hijyenik biçimde temizlenmesi esas alınmaktadır. Sağlıklı bir ofis büro temizliği için öncelikle çöp kovaları, küllük gibi alanların temizlenmesi ve değiştirilir.

  Ardından tün çevrenin tozu alınır. Daha sonra masa üstleri ve masa üstündeki cihazlar itinalı biçimde temizlenir. Gerek kuru gerekse ıslak bezlerin yeterince temiz olmasına dikkat edilir. Çünkü masaüstleri, çalışanların en çok temas ettiği ve en çok kullandığı alanlardır.

  Masaüstlerinin temizlenmesinde masa üstünde bulunan bütün malzemelerin altlarının temizlenmesi ve bunu yaparken de hiçbir eşyanın yerinin değiştirilmemesi de çok önemlidir. Son olarak da zemin temizliği yapılır. Bu aşamada, varsa halılara vakumlama uygulanır. Zeminler önce ıslak, sonra kuru paspas ile temizlenir.