İnşaat sonrası ev temizlik hizmetimiz ile inşaatın yarattığı kirlilik ve lekelerin çıkarılması için özel kimyasallar, malzemeler ve ekip çalışması yapıyoruz. Gerekli tüm temizlik malzemeleriyle beraber istediğiniz günde evinizi tertemiz yapıyoruz!

İnşaatı tamamlanan ya da tadilat yaptırılan eve yerleşmeden önce profesyonel ekimizle temizlik hizmeti veriyoruz. evofiscamtemizligi.com,bu kısımda eğitimli ve profesyonel çalışanları ile İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmetinizde.

İNŞAAT SONRASI EV TEMİZLİK HİZMETİ

İstanbul temizlik şirketlerinden olan Esen Temizlik inşaatı tamamlanan eve detaylı bir temizlik hizmeti verir. Size sadece evinize yerleşmek kalır. İnşaatın yarattığı kirlilik ve lekelerin çıkarılması için özel kimyasallar, malzemeler ve ekip çalışması size hizmet eder. Firmamız eğitimli ve profesyonel çalışanları ile evinizi yaşanacak hale getiriyor.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği Fiyatlarına Neler Dahil?

Firmamızdan hizmet talep ettiğinizde evinizin metrekaresi temizlik fiyatlarımızda en önemli etkendir. Evinizi ücretsiz keşifle fiyatlandırıyoruz. İnşaat sonrasında, evinin büyüklüğüne göre temizlik profesyonellerinden oluşan bir ekibi evine yönlendiriyoruz. Özel kimyasallar ve temizlik ekipmanları firmamız tarafından karşılıyoruz. Aldığınız hizmet boyunca eviniz sigorta güvencesi altına alınır. %100 müşteri memnuniyeti gereğince, memnun kalmadığınız durumda telafi hizmeti sunuyoruz.

İnşaat Sonrası Evleri Nasıl Temizliyoruz?

Camlar, çerçeveler, kapılar, duvarlar, mutfak, banyo ve zeminler detaylı olarak temizlenir. Firmamızın temizlik ve hijyen konusunda eğitim alan temizlik elemanları ile inşaat sonrası evde biriken toz, kalıntı, harç ve boyalardan evi arındırıyoruz. İnşaat temizliği sonrasında evini yaşanabilecek hale getiriyoruz.

Ücretsiz keşif ve ücretlendirme için firmamızın iletişim kanallarını kullanınız.