• Ara
  • +0543 849 71 16

Pzt- Cuma( 8.00 - 18.00 )

İstanbul ve ilçelerinde 10 yıllık deneyimle cami, mescit, kilise ve sinagog temizliği yapmaktayız. Özel gün ve bayramlardan önce ibadethanelerin bakım ve temizliğini özenle yaparak teslim ediyoruz.

Camii Temizliği

Esen Temizlik olarak İstanbul’da kuruluşumuzdan bu güne kadar yüzlerce cami ve mescidin temizliğini yaparak cemaatin sağlıklı ve hijyen ortamlarda ibadetlerini yerine getirmelerine vesile olduk. Ramazan ve Kurban Bayramı öncesi duvardan duvara halıları yerinde yıkayıp, gül kokusu ile ibadete hazır hale getiriyoruz.

İslam Dininin temizliğe ne kadar önem verdiğinin bilincindeyiz. bunun yanında temizlik sektöründeki gelişmeleri düzenli şekilde takip eden bir firma olarak toplu şekilde ibadet edilen Camilerimiz’de hijyenin cemaat sağlığını koruduğunu biliyoruz.

Bundan dolayı, Camii temizliği hizmetlerimiz profesyonel ekip tarafından itina ile yapılmaktadır.

Kilise Temizliği

Bütün ibadethanelere gelen cemaatlerin sağlığına değer veriyoruz, İstanbul’da hizmet vermekte olan firmamız sekiz kilisenin temizliğini düzenli şekilde yapmaktadır.

Kilise temizliği hizmetlerimizde cemaat sağlığını da düşünerek detaylı temizliği maksimum derecede özen göstermekteyiz.

Sinagog Temizliği

Esen Temizlik şirketi güvencesi ve hizmet kalitesi İstanbul’da Sinagog temizliğinde de öne çıkar temizlik şirketi olmamızı sağlamaktadır.

20 yılı aşkın tecrübemizle İstanbul’daki ibadethaneler için verdiğimiz hizmet kalitesi tercih edilmemizi sağlamaktadır.

Esen Temizlik

İstanbul Temizlik Şirketi olarak; 10 yıllık sektörel deneyimiz, güçlü mali yapımız, eğitimli uzman kadromuz ve saygın kurumsal kimliğimizle temizlik sektöründe lider firmalardan biriyız.