İstanbul Sarıyer'de temizlik hizmetleri sektöründe yapılanmak ve hizmet vermek için kurulmuş 10 yıllık deneyimli firmayız. Firmamız müşterilerine sunduğu hijyenik ve temiz ortamların sürekli ve kalıcı referans olacağı bilinci ile hareket etmektedir.

Esen Temizlik İstanbul Temizlik firmaları içinde kurumsal yapıya kavuşmuş ve bu anlamda yapılanmış lider firmalardan biridir. Firmamızı benzerlerinden ayıran temel özelliklerinden biri hizmetlerinde malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesidir.

Günlük temizlik, Haftalık temizlik ve Aylık temizlik olmak üzere üç tip çalışma şekli ile müşterilerine hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini ahlaki bir ticari hizmet anlayışı olarak benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece temizlikte değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olma çabası içindedir.