Yılların verdiği büyük deneyim, profesyonel ekibimiz ile özen ve dikkat gerektiren banka şubelerine temizlik hizmet vermekteyiz. İstanbul Banka Şubesi Temizlik Şirketi olarak, her alanda gösterdiğimiz özeni banka şubelerinin temizliğinde de ödünsüz uyguluyoruz.

Güvenilir, özel eğitimli profesyonel ekiplerimiz, banka temizliğinin detaylarını, dikkat gerektiren inceliklerini bilinçli bir çalışma programı çerçevesinde uygulamalarında gözetiyorlar. Eğer İstanbul banka şubesi temizlik firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Arayın görüşelim.

İstanbul'da Banka şubelerinin temizlik işinde güvenlik özel bir önem taşımaktadır. Bu nedenle, banka şubesinin temizliğinde görev üstlenecek temizlik personelinin güvenilirliğinden emin olunmalı ve uzun bir çalışma geçmişi bulunmalıdır. İşinde kendini ispat etmiş ve deneyim kazanmış personel mensupları, banka temizliğinde görevlendirdiğimiz ekibimizin en büyük gücünü oluşturmaktadır. Firmamızın uzmanlığı ve kendini ispat etmiş olması sayesinde, İstanbul'da ciddi referanslara sahibiz

Şirketimize banka temizliği talebi olduğunda banka şubesi yetkilileri ile zaman ve iş gücü görüşmesi gerçekleşmektedir. Temizlik hizmetinin saat aralıkları, müşterimizin koşullarına ve isteklerine göre belirlenmektedir. Sürecin belirlenmesinden sonra ise, hızlı, kaliteli ve güvenilir şekilde temizlik aşamaları gerçekleştirilmektedir.

Bankanın ofis içi temizlik işi yapılırken güvenlik unsurlarına özellikle dikkat edilmektedir. Temizliğini üstlendiğimiz banka şubesinin camları, oturma mahalleri, ofis donanımı, zemini, duvarları, metal kaplamaları, döşemeleri ve tüm iç unsurları ile bir bütün olarak el ile temizliği yapılmaktadır.

Banka şubelerinde verdiğimiz temizlik hizmetinde kullandığımız temizlik malzemeleri profesyonel amaçlı olarak üretilmiş, dezenfekte edici ve yüzeyleri yıpratmayan, dokuları bozmayan niteliktedir. Temizliğin kuru aşamasında profesyonel elektrikli sistemler uzman personelimiz tarafından kullanılmaktadır. Bankanın iç mekanında yer tutan her türlü eşyanın korunmasına, herhangi bir kırılmaya veya yıpranmaya izin verilmemesine özel bir önem verilmektedir. Eşyaların düzenli bir şekilde korunması ve aynı düzenle teslim edilmesi, çalışma sistemimizin ve elemanlarımızın sorumluluğu kapsamında yer tutmaktadır.

Banka şubesi temizliklerinde müşteri memnuniyeti ve iş vaadimizin yerine getirilmesini ön planda değerlendirmekteyiz. Sorumluluğu alınan işin tam zamanında yerine getirilmesi, söz verilen eleman sayısı ile çalışılması, dikkat edilecek hususların ihmal edilmemesi, kullanılan malzemede vaatlere bağlı kalınması, eşyanın korunması, her köşeyi içeren bir bütünsel temizlik uygulanması, ortam hijyeninin sağlanması, müşteri memnuniyetini sağlamak üzere benimsenen ilkeler arasındadır. Banka Temizliği

Esen Temizlik Şirketi olarak, çalışmalarımızda kullanılan ekipmanlar ve bütün temizlik malzemeleri, hizmet paketimize dahildir. Müşterilerimizde herhangi bir malzeme katkısı talep edilmez ve kabul edilmez. Şubenizin temizlik işini bize devrettiğiniz de, sürece hiç karışmadan size sadece ne zaman işin sonucunu almak istediğinizi belirtmek kalmaktadır. Dolayısıyla temizlik hizmetimizin tamamı için bir paket olarak sunduğumuz fiyat teklifinin dışında hiçbir ilave ücret tarafımızdan talep edilmez.

Banka temizliğinde gözünüz arkada kalmadan güvenebileceğiniz, dikkat gerektiren iş yerinizi rahatlıkla teslim edebileceğiniz, sağlıklı ve hijyenik hizmet alabileceğiniz bir temizlik şirketine ihtiyacınız varsa, Esen Temizlik Şirketi olarak taleplerinizi karşılamaya hazırız.