Alışveriş merkezleri insanlar için birçok mağazayı bir arada bulacağı, alışveriş ihtiyacını kolay ve zevkli bir şekilde gerçekleştirdiği yerlerdir. Ayrıca dinlenme, eğlenme; yeme, içme ve sinema salonları ile kültür sanat faaliyetlerini gerçekleştirdiği mekânlardır. Hergün binlerce kişinin ziyaret ettiği, kalabalık ortam olması sebebiyle alışveriş merkezlerinde sürekli temizlik gerekir. İstanbul Temizlik Şirketlerinden Esen Temizlik olarak AVM temizliği konusunda 10 yıllık bir tecrübe ile hizmet vermekteyiz.

AVMler günümüzde hem gezmek, hem stres atmak, hem de alışveriş yapmak insanların yaşam merkezleri haline geldi. Bu nedenle İstanbul'da AVM’ler gün geçtikçe sayısı artmaktadır. Kapalı mekân ve kalabalık bir ortamda temiz ve hijyen ortam oluşturulması bu tür yerlerin sürekli temizliği ile mümkündür.

Firmamızın eğitimli ekibi temizlik aşamasında müşterileri rahatsız etmez, yüksek sesli temizlik makinelerinin kullanım zamanı ve yerine dikkat eder. Hem müşteriler hem de mağaza çalışanları için temizlik konusunda gerekli konforun sağlanmasına özen gösterir. Resmiyeti korumak amacıyla belli bir iş kıyafeti ile hizmet verir.

Oldukça büyük olan AVM temizliği için yeterli kadroya sahip eğitimli ve işinde tecrübeli elemanlardan oluşan gerekli ekipmanlara sahip bir şirketle çalışmanız size her bakımdan kolaylık ve profesyonel bir iş sahası kazandıracaktır. Bu hizmetleri özveri içerisinde gerçekleştiren şirketimiz AVM temizliği konusunda tüm ayrıntıları düşünmüştür.

AVM Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Sağlık güvencesi sağlanmış tecrübeli elemanlar, müşterileri rahatsız etmeden çalışır.
  • AVM’nin tamamında yerlerin süpürülüp silinmesi işlemleri gerçekleştirilir.
  • Camlar silinir ve üzerinde su damlacıkları varsa giderilir. Çabuk tozlanmayı ve su izini önleyen cam temizleme ürünleri kullanılır.
  • Tuvaletler temizlenir, çöpler toplanır.
  • Temizlik sonrası ve devamında hizmetin sürekliliği sağlanır.
  • Yerlerde yiyecek ambalajları varsa toplanır, pencere ve eşyalardaki tozlar sürekli alınarak hijyen bir ortam sağlanır.
  • İstenilen saate göre ve istenilen aralıklarla hizmet verilir.
  • Temizlik aşaması önceden belirlendiğinden eğitimli elemanların seri bir şekilde çalışması ile karışıklığa fırsat vermeden AVM temizlik hizmeti sunulur.